Fotobudka do wynajęcia

Nowość w Polsce, rzecz z amerykańskimi korzeniami czyli fotobudka - atrakcja każdej imprezy firmowej, wesela, wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Fotobudka daje możliwość fotografowania zabawnych scen przy użyciu rozmaitych przebrań, akcesoriów i gadżetów. Moja fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem każdej imprezy a przede wszystkim przeszła chrzest bojowy na weselach, odwiedziła już Radomsko, Częstochowę i Łódź. Fotobudka, czyli mobilne studio fotograficzne pozwala na radosne, niczym nie skrępowane żarty przed obiektywem. W zestawie z fotobudką jest pudło z gadżetami, śmiesznymi okularami, perukami i innymi gadżetami a zdjęcia robi się samemu przy użyciu pilota!

Fotobudka

Fotobudka do wynajęcia: Łódź, Częstochowa, Radomsko, Piotrków Tryb.

Photo booth czyli fotobudka, swoje początki ma w Ameryce. Każdy pamięta jak na filmach widział fotobudki czyli automaty umożliwiające robienie zdjęć na miejscu, bez obsługi fotografa. Fotobudka z biegiem lat zmieniała się i obecnie jest dostępna do wynajęcia dla każdego, a w szczególności na wesele. W naszych czasach fotobudka to z reguły drewniana skrzynka z zamontowanym w środku aparatem cyfrowym i drukarką pozwalającą na uzyskiwanie zdjęć na poczekaniu. Fotobudka do wynajęcia na wesele jest bardzo miła atrakcją dla gości – daje im możliwość powygłupiać się przez aparatem a zdjęcia są gotowe w kilka chwil i mogą służyć jako obrazkowy wpis do księgi gości na weselu. Dzięki swojemu luźnemu charakterowi, fotobudka pozwala na dowolne pozowanie, w dowolnym stroju, z dowolnymi akcesoriami, w dowolny sposób. Fotobudka daje niepowtarzalną możliwość zobaczenia jak wygląda wujek czy babcia w peruce afro:)

Fotobudka dojedzie wszędzie tam gdzie liczą się wspomnienia z dobrej zabawy!

Fotobudka Łódź

Fotobudka - jak wynająć

Jeśli chcesz wynająć fotobudkę na wesele lub inną imprezę - nie ma prostszej drogi jak kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Zadzwoń: 512-39-70-40, Napisz: daniel@pankacprzak.com

W skrócie:
Oferuję usługę FOTOBUDKA na pilota wraz z zestawem akcesoriów - okulary, peruki i inne gadżety.

    Zastosowanie:
  • fotobudka na wesele
  • fotobudka na imprezę firmową
  • fotobudka na osiemnastkę
  • fotobudka na wieczór panieński
  • fotobudka na sylwestra

Zdjęcia wychodzą zawsze doskonałe!

Sprzęt:
Na wyposażeniu nie jest mały kiepskiej jakości aparacik cyfrowy a profesjonalna lustrzanka na pilota dająca wysoką jakość zdjęć. Scenę oświetlają lampy studyjne dające efekt zdjęć bezcieniowych - każdy wygląda korzystnie!

Fotobudka a cena:
Cena usługi fotobudka dostępna po kontakcie e-mailowym: daniel@pankacprzak.comFacebook

Fotograf ślubny - Daniel Kacprzak

telefon: 512-39-70-40 | daniel@pankacprzak.com

Moją podstawową ofertą jest fotografia ślubna. Pracuję jako fotograf ślubny Łódź ale nie ograniczam się tylko do slubów w Łodzi. W moim zasięgu jest też Częstochowa, Radomsko, Bełchatów a jeśli potrzeba to cała Polska. Na tej stronie możesz zapoznać się ofertą fotobudka do wynajęcia a jeśli interesują Cię pozostałe usługi to oprócz fotografii ślubnej przyjmuję też zlecenia jako fotograf na chrzest.