Fotografia ślubna - oferta

Wybierając fotografa na ślub decydujecie się na pomysł przedstawienia swojego dnia ślubu za pomocą fotografii w określonym stylu.

Mój pomysł na fotografię ślubną to reportaż z dnia ślubu czyli dokumentacja wydarzeń, ludzi, przedmiotów w taki sposób aby nawet osoba, która nie brała w tym udziału miała za pomocą zdjęć podaną dokładną opowieść ze szczegółami, łącznie z panującym nastrojem.

Wśród zdjęć z reportażu znajdują się portrety, nie brakuje zdjęć przedstawiających stroje pary młodej, krzątanina przygotowań, zdjęcia z zaskoczenia, podekscytowane miny gości przed ceremonią, zdjęcia grupowe no i zabawa na weselu. Fotografia ślubna czasami jest lepsza jeśli nie pokazuje wszystkiego pozwalając oglądającemu pobawić się wyobraźnią. Zdjęcia ślubne nie są ruchomymi obrazami i aby były ciekawe stosuję inne środki wyrazu - głębia ostrości, wieloplanowość, perspektywa.

Zdjęcia ślubne Częstochowa
Poznaj moje zdjęcia ślubne odwiedzając galerię Fotografia ślubna

Fotograf na ślub - dlaczego warto wybrać mnie

Zapewniam wyraziste zdjęcia, staranną kompozycję. Kadry nie mają zbędnych elementów a na ważnych ujęciach nikomu "nie wyrasta" z głowy drzewo czy słup telegraficzny. Wszyskie zdjęcia poddaję dokładnej obróbce, która mimo tego, że jest pracochłonna daje naturalne zdjęcia. Oznacza to, że wszystko wygląda tak jak w rzeczywistości, kolory są prawdziwe, żółte ściany nie są pomarańczowe ani złote, twarze są naturalne a nie jak po przedłużonej wizycie w solarium, suknia panny młodej zawiera detale i nie jest białą, prześwietloną plamą. Skupiam uwagę na emocjach - to co najważniejsze, dzięki nim fotografia jest ciekawa. Mam baczność na ciekawe sytuacje - ulotne momenty. Po to właśnie zatrudniacie fotografa ślubnego.

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna - jak zarezerwować termin

Jeśli termin Twojego ślubu w moim kalendarzu jest wolny: Wolne terminy - napisz do mnie maila podając datę ślubu oraz miejscowość. W odpowiedzi otrzymasz szczegółową ofertę. Następnym krokiem jest nasze spotkanie w celu podpisania umowy. Jeśli spotkanie nie jest możliwe umowę możemy podpisać za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Łódź, Częstochowa, Bełchatów i nie tylko

Tak jak fotografia ślubna to tylko część mojej oferty jako fotografa tak Łódź, Częstochowa, Bełchatów to tylko miasta, w których bywam najczęściej ale dojeżdżam wszędzie jako fotograf ślubny. Rawa Mazowiecka, Piotrków Tryb., Warszawa, Wrocław, Katowice, Poznań - służę bez znaczenia czy jest Wam potrzebny fotograf ślubny nad morzem czy w górach.

Inne pytania?

Czuj się swodobnie zadając mi dowolne pytania dotyczące fotografii ślubnej. Jako fotograf ślubny z doświadczeniem mogę opowiadać o swojej pracy bez końca i ze szczególami. Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne to temat, w którym mam najwięcej do powiedzenia:)

Zadzwoń: 512-39-70-40, Napisz: daniel@pankacprzak.comW skrócie:
Zapewniam kompletną obsługę fotograficzną. Nie mam pakietów lepszych i gorszych jak każdy fotograf ślubny. Mam jeden pakiet all-inclusive.

    Fotografuję:
  • przygotowania
  • błogosławieństwo
  • ślub w kościele lub USC
  • przyjęcie weselne
  • sesja plenerowa w innym dniu

Całość będzie tworzyć pamiątkę Waszego ślubu w moim wykonaniu.

Co otrzymujecie:
Około 200 obrobionych zdjęć w pełnej rozdzielczości na CD, galerię internetową dla gości, 50 odbitek 15x23cm, fotoalbum 30x20cm, 40 stron.

Czas pracy:
W dniu ślubu jestem do dyspozycji przez cały dzień od godz 10 do 1 w nocy.

Bezpieczeństwo:
Posiadam licencję umożliwiającą fotografowanie w kościele, zawsze fotografuję dwoma aparatami oraz posiadam aparat zapasowy, zdjęcia posiadają dwie kopie bezpieczeństwa.

Ceny:
Cena usługi fotografia ślubna dostępna po kontakcie e-mailowym: daniel@pankacprzak.com

Fotograf na ślub poszukiwany a Wy nie macie pomysłu na zdjęcia ze swojego ślubu - zapoznaj się z poradnikiem, który jest w trakcie tworzenia a dowiesz się z niego Jak wybrać fotografa ślubnego, czym powinien wyróżniać się fotograf ślubny, Łódż - miejsca na plener, Reportaż ślubny - co musi zawierać, Jaka to jest Dobra fotografia ślubna. Częstochowa - miejsca na plener ślubny, Radomsko - najlepsza sala na wesele.

Fotograf ślubny - Daniel Kacprzak

telefon: 512-39-70-40 | daniel@pankacprzak.com

Niech nie zmylą Cię nagłówki: Fotografia ślubna Częstochowa czy Fotograf ślubny Łódź ponieważ podejmuję się reportaży na terenie całego kraju. Przekonajcie się do moich zdjęć ślubnych, wybraźcie sobie siebie jako bohaterów mojej fotografii. Wcześniej sprawdźcie Wolne terminy i zarezerwujcie termin swojego wesela. Jeśli Wasza rodzina się powiększyła to przydam się jako fotograf na chrzest. Moje zdjęcia i ich klimat poznacie w galerii gdzie w tej chwili Was zapraszam.