Fotograf na chrzest - oferta

Oprócz fotografii ślubnej jestem do dyspozycji jako fotograf na chrzest. Łódź, Radomsko, Częstochowa - oraz cała Polska za zwrot kosztów dojazdu. Szczegółową ofertę jako fotograf na chrzest udostępniam na blogu - zobacz link: FOTOGRAF NA CHRZEST Łódź

Nie interesuje mnie fotografowanie dla samego fotografowania. Tu nie chodzi o samo posiadanie kolorowych zdjęć. Staram się aby zdjęcia nie były suche, surowe a były "Wasze". Jeśli do mnie trafiliście więc coś jest na rzeczy - oczekujecie dobrych zdjęć. Reportaż z chrztu traktuję jako dokument, którego efektem nie jest jedynie dziecko na każdym zdjęciu ale i cała otoczka uroczystości chrztu, zarówno detale jak i ujęcia w szerszej perspektywie. Jeśli się zdecydujecie na moje zdjęcia - dobrze jeśli będę mógł być u Was w mieszkaniu chociaż godzinę przed wyjściem do kościoła. Posłuży to lepszemu wzajemnemu zapoznaniu oraz na pewno przyniesie ciekawe zdjęcia z przygotowań.

Fotograf na chrzest Jeśli zależy Wam na zdjęciach przedstawiających aurę przyjęcia po kościele - chętnie zostanę np 2 godziny, gwarantując dodatkowo minimum 30 zdjęć. Można wtedy uchwycić wiele luźnych uśmiechów i innych oznak radości - co jest nieocenioną pamiątką dla dziecka, które wtedy nie zdaje sobie sprawy ze zdjęć ale w przyszłości na pewno to doceni.

W skrócie:
Zapewniam kompletną obsługę fotograficzną z chrztu dziecka. Jako fotograf na chrzest, chrzciny proponuję

    Zdjęcia z chrztu:
  • reportaż z chrztu
  • zdjęcia z chrzestnymi
  • zdjęcia z rodzicami
  • zdjęcia grupowe
  • sesja dziecka w studio lub w plenerze

Co otrzymujecie:
Około 30 obrobionych zdjęć w pełnej rozdzielczości na CD, galerię internetową dla gości, 30 odbitek 15x23cm, fotoalbum 30x20cm, 20 stron.

Czas pracy:
Jestem do dyspozycji przez cały chrzest oraz na życzenie w trakcie przygotowań i podczas przyjęcia po ceremonii.

Bezpieczeństwo:
Posiadam licencję umożliwiającą fotografowanie w kościele, zawsze fotografuję dwoma aparatami oraz posiadam aparat zapasowy, zdjęcia posiadają dwie kopie bezpieczeństwa.

Ceny:
Cena usługi fotografia chrztu dostępna po kontakcie e-mailowym: daniel@pankacprzak.com

Fotograf ślubny - Daniel Kacprzak

telefon: 512-39-70-40 | daniel@pankacprzak.com

Niech nie zmylą Cię nagłówki: Fotografia ślubna Częstochowa czy Fotograf ślubny Łódź ponieważ podejmuję się reportaży na terenie całego kraju. Przekonajcie się do moich zdjęć ślubnych, wybraźcie sobie siebie jako bohaterów mojej fotografii. Wcześniej sprawdźcie Wolne terminy i zarezerwujcie termin swojego wesela. Jeśli Wasza rodzina się powiększyła to przydam się jako fotograf na chrzest. Moje zdjęcia i ich klimat poznacie w galerii gdzie w tej chwili Was zapraszam.