Fotografia ślubna

Oferta

Mój pomysł na fotografię ślubną to szukanie kadrów, które zarówno dokumentują wydarzenia, ludzi, przedmioty ale i są niezwykłe graficznie, finezyjne, poprzez odpowiednie światło, perspektywę, wieloplanowość czy głębię ostrości. Gdy nieco opadną emocje po weselu podkręcam atmosferę w postaci sesji plenerowej. Stajecie się aktorami filmowych kadrów, które reżyseruję, Wy dobrze się bawicie i zawsze się udaje.

Wśród zdjęć z reportażu znajdują się portrety, nie brakuje zdjęć przedstawiających stroje pary młodej, krzątaninę przygotowań, zdjęć z zaskoczenia, podekscytowanych min gości przed ceremonią, zdjęć grupowych no i zabawy na weselu.

Fotografia ślubna jest lepsza jeśli nie nudzi, nie pokazuje dosłownie – pozwalając oglądającemu pobawić się wyobraźnią. Zdjęcia ślubne nie są ruchomymi obrazami i aby były ciekawe stosuję inne środki wyrazu – głębia ostrości, wieloplanowość, perspektywa.

Skupiam uwagę na emocjach – tym co najważniejsze, dzięki nim fotografia jest ciekawa. Mam baczność na ciekawe sytuacje – ulotne momenty. Po to właśnie zatrudniacie fotografa ślubnego – aby przyszedł, gapił się i robił swoje.

Dlaczego warto wybrać mnie

Jeśli znacie mój styl a jeszcze czytacie te słowa to znaczy, że nadajemy na tych samych falach i powinniśmy razem iść „do ołtarza”. Stawiam na dobre zdjęcia, których nie zrobi Wam nikt z gości ślubnych. W całym tym romantyzmie nie ulegam bajkom o zdjęciach jako „skrawkach czasu”, sezonowej modzie na trendy w fotografii. Jestem facetem, zadbam o normalne zdjęcia ale piękne.

Co ode mnie dostajecie

Gwarantuję maksymalne zaangażowanie w czasie na jaki się umówimy. Standardowo w efekcie pracy z Wami udostępniam zdjęcia w pełnej rozdzielczości na pendrive, galerię internetową dla gości i odbitki 23x15cm w ładnym pudełku. Dodatkiem jest fotoalbum 30x20cm.

Rezerwacja terminu

Napisz do mnie e-mail podając datę ślubu oraz miejscowość. W odpowiedzi otrzymasz szczegółową ofertę.  Umieram z ciekawości KIM JESTEŚCIE i nie mogę się doczekać zdjęć z Wami więc do dzieła!