NOVE PROFILOVE ?

Studio w Łodzi  ale dojadę wszędzie!

Jedne zdjęcia omijasz bez uwagi, a na drugich potrafisz się zawiesić. Tak się składa, że umiem robić portrety skupiające uwagę i przedstawiające osobę od lepszej strony, a kiedy trzeba – od tej drugiej. Napewno ciekawi Cię jak mogę widzieć Ciebie – dlatego umów się na foto.

fotografia biznesowa łódź
fotografia biznesowa łódź
fotografia biznesowa łódź
fotograf wizerunkowy
fotografia wizerunkowa
portret fotografia łódź

Portret może przedstawiać to kim jesteś a może też grać, udawać – którą  opcję wybierasz? Na sesji portretowej wyciągnę  Ciebie  z Ciebie  oraz  możemy poimprowizować.

Przynieś ciuchy, w których czujesz się  dobrze oraz takie, których nigdy nie założysz na ulicę . To świetnie sprawdza się  na zdjęciach.

Twoje JA i moje fotograficzne ĄĘ stworzą mieszankę wybuchową. Efektem  będą charakterne zdjęcia, bez względu na to  czy celem  będzie zdjęcie  do CV,  na Linkedin, na nove profilove, portret z ulubionym  przedmiotem czy pojechana stylizacja.

Dlaczego warto wybrać mnie

Sprzedam opla.
Serio – nie jesteś tu przypadkiem. Przemawiają  do Ciebie moje zdjęcia, widzisz w nich charakterystyczność,  styl, dobre światło, grę cieni  i moje zaangażowanie. Sprawdź jak będę widział Ciebie.

Co ode mnie dostaniesz

Podobno każda artystyczna sesja fotograficzna  dostarcza emocji. Masz je gwarantowane. W efekcie dostaniesz zdjęcia przedstawiające Cię od pozytywnej strony. Zmęczysz się, ja też ale cel  osiągniemy. Otrzymasz pliki w dużej rozdzielczości do  dowolnego wykorzystania. Na  życzenie wykonam  odbitki na papierze w dowolnym  formacie.

Ile i dlaczego tak drogo

Napisz do mnie e-mail, przyślij kilka zdjęć przedstawiających Ciebie abym wiedział jak Cię ugryźć. Napisz do czego potrzebujesz  zdjęć a może  nie potrzebujesz i Twoja otwartość daje mi  pole do popisu. Nie zapomnij dodać nr telefonu na pytania dodatkowe 🙂