Pan Kacprzak

Fotograf  ślubny

Fotograf ślubny Łódź
D

aniel Kacprzak, rocznik 81, grafik, fotograf, drobny kupiec i przedsiębiorca. Radomsko – stąd pochodzi. Łódź – tutaj mieszka, lubi podróże więc nie wie gdzie ostatecznie wyląduje. Często się przeprowadza, jest już nawet spakowany. Chciałby jeszcze więcej biegać, częściej zabierać rower w Polskę, jeszcze lepiej gotować i nauczyć się tańczyć, choćby białego misia.

Od zawsze chłopiec z aparatem. Każdy wie, że Daniel robifoty™ i od kilku lat znajomi powierzają mu łapanie do aparatu ważnych momentów w swoim życiu takich jak śluby, sesje narzeczeńskie, rodzinne, chrzty.
Przez lata pracy jako fotograf ślubny wypracował swój styl fotografowania, którego nie waha się użyć dla tych, którzy mu zaufali.

Wielokrotny uczestnik rajdów od 2XL do L w obie strony, od niedawna pasjonat sportu i zdrowego odżywiania. Na mieście zaczepia obcych ludzi i wita się z ich psami, toleruje sierść everywhere i uwielbia psy w domach Młodych a jego wizytówki wyraźnie opowiadają czym się zajmuje: Daniel Kacprzak, fotografia, śluby, chrzty, jazda na motorze.

Interesuje mnie fotografia w sensie robienia zdjęć a nie śledzenia nowinek technicznych. Do dziś nie wiem ile megapikseli mają moje aparaty.

fotograf-slubny
fotograf2