Fotograf na chrzest

Oferta

Jestem do dyspozycji jako fotograf na chrzest. Łódź, Radomsko, Częstochowa – oraz cała Polska.
Wiem, jak istotna to pamiątka dlatego powierzając mi fotografowanie chrztu Waszego dziecka gwarantuję maksymalne zaangażowanie i dobre zdjęcia nie tylko z polewania wodą święconą ale zapewniam ująć całą otoczkę, aurę kościoła, wyszykowanych gości i dumnych rodziców.

Reportaż z chrztu traktuję jako dokument, którego efektem nie jest jedynie dziecko na każdym zdjęciu ale i cała otoczka uroczystości chrztu, zarówno detale jak i ujęcia w szerszej perspektywie.

Jeśli się zdecydujecie na moje zdjęcia – muszę być u Was w mieszkaniu chociaż godzinę przed wyjściem do kościoła. Posłuży to lepszemu zapoznaniu oraz na pewno przyniesie ciekawe zdjęcia z przygotowań.

Zapamiętajmy też aurę przyjęcia po kościele – wiele luźnych uśmiechów i innych oznak radości – co jest nieocenioną pamiątką dla dziecka, które wtedy nie zdaje sobie sprawy ze zdjęć ale w przyszłości na pewno to doceni.

Dlaczego warto wybrać mnie

Nie interesuje mnie fotografowanie dla samego fotografowania. Tu nie chodzi o samo posiadanie kolorowych zdjęć. Staram się aby zdjęcia nie były suche, surowe a były „Wasze”. Jeśli do mnie trafiliście więc coś jest na rzeczy – oczekujecie dobrych zdjęć

Co ode mnie dostajecie

Gwarantuję maksymalne zaangażowanie w czasie na jaki się umówimy. Standardowo w efekcie  pracy z Wami podczas przygotowań, chrztu, przyjęcia udostępniam około 100 dobrych zdjęć w pełnej rozdzielczości na pendrive, galerię internetową dla gości, 50 odbitek 15x23cm. Dodatkiem jest fotoalbum.

Rezerwacja terminu

Napisz do mnie e-mail podając datę chrztu oraz miejscowość. W odpowiedzi otrzymasz szczegółową ofertę. Następnym krokiem jest nasze spotkanie w celu podpisania umowy. Jeśli spotkanie nie jest możliwe umowę możemy podpisać za pośrednictwem tradycyjnej poczty. Nie mogę się doczekać, więc do zobaczenia!