Connection Information

To perform the requested action, WordPress needs to access your web server. Please enter your FTP credentials to proceed. If you do not remember your credentials, you should contact your web host.

Connection Type

Fotografia ślubna

Oferta

Mój pomysł na fotografię ślubną to szukanie kadrów, które zarówno dokumentują wydarzenia, ludzi, przedmioty ale i są niezwykłe graficznie, finezyjne, poprzez odpowiednie światło, perspektywę, wieloplanowość czy głębię ostrości. Gdy nieco opadną emocje po weselu podkręcam atmosferę w postaci sesji plenerowej. Stajecie się aktorami filmowych kadrów, które reżyseruję, Wy dobrze się bawicie i zawsze się udaje.

Wśród zdjęć z reportażu znajdują się portrety, nie brakuje zdjęć przedstawiających stroje pary młodej, krzątaninę przygotowań, zdjęć z zaskoczenia, podekscytowanych min gości przed ceremonią, zdjęć grupowych no i zabawy na weselu.

Fotografia ślubna jest lepsza jeśli nie nudzi, nie pokazuje dosłownie – pozwalając oglądającemu pobawić się wyobraźnią. Zdjęcia ślubne nie są ruchomymi obrazami i aby były ciekawe stosuję inne środki wyrazu – głębia ostrości, wieloplanowość, perspektywa.

Skupiam uwagę na emocjach – tym co najważniejsze, dzięki nim fotografia jest ciekawa. Mam baczność na ciekawe sytuacje – ulotne momenty. Po to właśnie zatrudniacie fotografa ślubnego – aby przyszedł, gapił się i robił swoje.

Dlaczego warto wybrać mnie

Jeśli znacie mój styl a jeszcze czytacie te słowa to znaczy, że nadajemy na tych samych falach i powinniśmy razem iść „do ołtarza”. Stawiam na dobre zdjęcia, których nie zrobi Wam nikt z gości ślubnych. W całym tym romantyzmie nie ulegam bajkom o zdjęciach jako „skrawkach czasu”, sezonowej modzie na trendy w fotografii. Jestem facetem, zadbam o normalne zdjęcia ale piękne.

Co ode mnie dostajecie

Gwarantuję maksymalne zaangażowanie w czasie na jaki się umówimy. Standardowo w efekcie pracy z Wami udostępniam zdjęcia w pełnej rozdzielczości na pendrive, galerię internetową dla gości i odbitki 23x15cm w ładnym pudełku. Dodatkiem jest fotoalbum 30x20cm.

Rezerwacja terminu

Napisz do mnie e-mail podając datę ślubu oraz miejscowość. W odpowiedzi otrzymasz szczegółową ofertę.  Umieram z ciekawości KIM JESTEŚCIE i nie mogę się doczekać zdjęć z Wami więc do dzieła!