Co kupić jako prezent ślubny

Zaproszeni na ślub goście zwykle obdarowywują Młodą Parę różnymi prezentami. Jaki prezent będzie ciekawy, interesujący i wyjątkowy? Kwiaty i wino jako prezent ślubny to już ograne sposoby na to jak wybrnąć z wyboru prezentu. Często prezentem ślubnym staje się kupon lotto - jest napewno cenniejszy niż kwiaty, które szybko zwiędną - może owocować wysoką wygraną w totolotka. Ja jako fotograf ślubny oferuję wyjątkowy, niepowtarzalny prezent ślubny a mianowicie - Voucher na sesję nad morzem! Efekty sesji to zawsze niespodzianka dla Młodej Pary a zdjęcia będą doskonałą pamiątką ślubu, która będzie towarzyszyć im przez całe życie. Prezent jest do wykorzystania w dowolnym terminie. Informację dotyczącą ceny uzyskać można telefonicznie lub e-mailowo:

Zadzwoń: 512-39-70-40, Napisz: daniel@pankacprzak.com

Prezent ślubny
Poznaj moje zdjęcia ślubne odwiedzając galerię Fotografia ślubna

Od kogo ten nietypowy prezent ślubny?

Voucher - prezent ślubny może kupić każda osoba, każda para zaproszona na ślub. Mój prezent można kupić całą grupą - grupą przyjaciół, grupą znajomych z pracy. Voucher może być prezentem ślubnym od rodzeństwa, prezentem ślubnym od rodziców.
Voucher dostarczam w eleganckiej kopercie i może być oznaczony od kogo pochodzi. Na życzenie - zdjęcia, czyli efekt sesji nad morzem, mogą być opatrzone delikatnym znakiem wodnym z dedykcją.
Nietypowy prezent ślubny
Nietypowy prezent ślubny - podaruj sesję zdjęciową w prezencie.
Fotograf ślubny - Daniel Kacprzak

telefon: 512-39-70-40 | daniel@pankacprzak.com

Ta strona stanowi atrakcyjny dodatek do mojej oferty, którą jest Fotografia ślubna. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z kupnem pamiątki jako prezent ślubny to oprócz wyżej wymienionej oferty proponuję inne prezenty dla Pary Młodej takie jak - fotoalbumy, fotoksiążki, albumy tradycyjne. Jestem fotografem ślubnym mieszkającym w Częstochowie ale posiadam także pracownię w Łodzi. Zapraszam na spotkanie aby omówić szczegóły mojej oferty prezent ślubny.