Ślub w Radomsku – Edyta i Jakub

 W Fotografia ślubna, Historie

Dumnie przedstawiam zdjęcia ślubne pewnej pary – cały reportaż, przekrojowo plus kilka zdjęć z pleneru. Akcja dzieje się w Radomsku a fotografia to mój środek wyrazu na przedstawienie tych wydarzeń. Jeden z cieplejszych dni tego lata. Pod dom Edyty podjeżdża jakaś stara fura ale wychodzi z niej elegancki mężczyzna. Zaczepiony przez dwóch chłystków, którzy nie chcą go przepuścić – odbiera im broń i szturmuje dalej aby zabrać pannę młodą. W progu czeka go zwyczaj wykupienia narzeczonej butelkami wódki. Na pytanie „No Młody, ile jesteś w stanie dać za Edytkę?” – odpowiedział bez namysłu „Edytka jest dla mnie bezcenna.” Ja już wiedziałem, że ich uczucie jest szczere i zapowiada się dobry ślub owocujący w ciekawe zdjęcia.

Nie od dziś wiadomo, że fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia z kościoła zatem reportaż jest wzbogacony zdjęciami z przygotowań, zarówno panny młodej jak i pana młodego.  Zapraszam do oglądania historii ślubnej przedstawionej, przeze mnie jako fotografa ślubnego z Radomska.

Fotografia ślubna Radomsko
Fotograf ślub Radomsko
Fotografia ślubna
Przygotowania ślubne

Panna młoda
Fotografia ślubna detale
Auto do ślubu Radomsko

Radomsko ślubny reportaż
Fotografia ślubna Radomsko
Fotograf na ślub w Radomsku

Ślub kościelny okiem fotografa z Radomska. Czy poznajesz w jakim kościele wykonano te zdjęcia ślubne?

fotka gości

Zdjęcia ślubne przedstawiają takie ważne momenty jak zakładanie obrączek i przyjmowanie komunii

Ślub przysięga zdjęcia
Wyjście z kościoła

Radomsko, samochód do ślubu

Do wynajęcia samochód do ślubu Radomsko

Fotograf wesele Radomsko

Radomsko wesele fotograf

Plener ślubny

Radomsko fotograf ślubny

Plener

Fotografia ślubna

Na tym kończy się moja ślubna historia Edyty i Jakuba z Radomska. Żyją szczęśliwie – wiem bo mamy ze sobą kontakt. Jestem zadowolony z materiału zdjęciowego jaki udało nam się wspólnie uzyskać. Zdjęcia są ciekawe, a to zasługa dobrego samopoczucia pary młodej ale też mojej gotowości na łapanie tych chwil do aparatu.

Ostatnie Wpisy