Ślubne Zdjęcie Dnia 13 – Gorzko Gorzko

 W Fotografia ślubna, Ślubne Zdjęcie Dnia

Fotografia ślubna to reportaż z przebiegu wydarzeń, na które fotograf nie ma wpływu oraz sesje plenerowe z pewną dozą pozowania. O ile podczas takiej fotograficznej sesji pozowanej fotograf ślubny ma wpływ na zdobycie urozmaiconych ujęć bo sam je kreuje tak wydarzenia w dniu ślubu są zwykle takie same. Guzik prawda. Każdy ślub jest inny, każda para młoda jest inna i każde wydarzenie jest inne w dodatku każdą scenę można fotografować na nieskończoną ilość sposobów.

fotografia ślubna

Pocałunek na żądanie – znane wszystkim GORZKO-GORZKO – jedne pary podchodzą do niego nieśmiało, inne całkiem radośnie, dobrze się przy tym bawiąc. Najprościej pocałunek w stylu GORZKO-GORZKO fotografować na wprost, stojąc prostopadle do całującej się pary. Owszem, można zrobić takie zdjęcie, często będzie udane w połączeniu z dobrą kompozycją i odpowiednimi emocjami na twarzach. Ja aspirując na dobrego fotografa ślubnego nie zadowalam się zwykłymi ujęciami, staram się kombinować robiąc zdjęcie z ukrycia czy jak w przedstawionym obrazku – zza okna. Podczas przerwy na tym weselu obszedłem salę dookoła i zobaczyłem, że oświetlenie pozwala robić zdjęcie z zewnątrz. Czekałem więc na sytuację, w której mogę to wykorzystać – aby scena była ciekawa. Więc na jednym zdjęciu mam trzy fajne cechy – niestandardowe ujęcie, ciekawą scenę (para młoda stoi na krzesłach), pocałunek GORZKO-GORZKO, całkiem zgrabną kompozycję oraz efekt „okiem podglądacza”.

Zresztą, o całowaniu, przynajmniej jako fotograf ślubny, to ja chyba coś wiem – zapraszam odwiedzić moją kolekcję pocałunków: https://www.pankacprzak.com/wp/kolekcje-zdjec-slubnych/pocalunki

Tradycyjnie przypominam o swoich usługach: fotografia ślubna, fotografia chrztu. Polecam sprawdzić moje wolne terminy i zarezerwować swój dzień.

Ostatnie Wpisy
przygotowania panna młoda