Ślubne Zdjęcie Dnia 15 – Wytchnienie

 W Fotografia ślubna, Ślubne Zdjęcie Dnia

Każdemu wydaje się, że wesele to czas kiedy para młoda może się zrelaksować, odpocząć, odetchnąć po tych wszystkich przygotowaniach związanych z organizacją ślubu. Kto to przeżył ten wie, że na przyjęciu weselnym fakt można się wybawić na wszystkie czasy ale na pewno nie jest to czas odpoczynku. Młodzi są najbardziej rozchwytywaną parą na całym weselu. Każdy potrzebuje z nimi potańczyć, porozmawiać, zamienić dwa słowa do tego stopnia, że chwila wytchnienia jest dla pary młodej na wagę złota.

fotograf na wesele
Zdjęcie, które wybrałem na dzisiejsze Zdjęcie Dnia, jest już niektórym znane bo pojawiło się na moim Facebook Fotograf PanKacprzak. Na fotografii ujęta jest Paulina w swojej chwili wytchnienia kiedy oderwała się od grupy na łyk wody. Uważam, że to decydujący moment tej sytuacji, właściwy ułamek sekundy wiążący przełykanie wody z chwilą przemyślenia.

Fotografia ślubna nie powinna ujmować tylko stałych punktów programu – błogosławieństwo, przysięga, wyjście z kościoła, taniec z Grześkiem, Krysią, Basią i Marysią. Zdjęcia ślubne powinny być opisem dnia ze szczegółami. Fotograf na ślubie czy weselu powinien subiektywnie wybierać to co chce pokazać. Dla mnie tak ważne są emocje zapisane na twarzach i tak czujnie ich wypatruje. Z inną miną to zdjęcie miało by już inny wydźwięk i nie wiem czy znalazło by się w cyklu Ślubne Zdjęcie Dnia.

Ostatnie Wpisy
przygotowania panna młodafotografia ślubna