Ślubne Zdjęcie Dnia 09 – Czerwony dywan

 W Fotografia ślubna, Ślubne Zdjęcie Dnia

Dobry fotograf ślubny mający wizję na reportaż ślubny sam decyduje o jego wyglądzie bez posiłkowania się standardami, ogólnie panującymi wytycznymi. Od samego fotografa ślubnego zależy co będzie fotografował w jaki sposób to pokaże, w czym znajdzie sens. Przykładów ukazujących indywidualne podejście do każdego reportażu w fotografii ślubnej może być wiele ale za najbardziej obrazujące temat zdjęcie wybrałem poniższe.

Fotografia ślubna łódźŚlubne Zdjęcie na dziś przedstawia moment wejścia pary młodej do kościoła, w sumie to już sama szarża na krzesełka pod ołtarzem. W 95% procentach ujęć fotografa ślubnego ten moment kadrowany jest od przodu, od strony ołtarza, w tej samej wysokości co idący młodzi. W takim ujęciu być może jest widoczny czerwony dywan ale w moim kadrze wykonanym z balkonu dywan stał się niemal tematem zdjęcia.

Zdecydowałem się właśnie w ten sposób utrwalić moment. Zaryzykowałem wejście na chór (dosłownie bo zwykle schodki w kościołach są bardzo strome i wchodzi się średnio bezpiecznie, tymbardziej z dwoma ciężkimi aparatami) i w efekcie otrzymałem świetny widok na parę, dywan, podłogę w kratkę, żyrandol, zwrócone twarze gości. Dość dużo elementów ujętych w opisie fotograficznym. Usatysfakcjonowany zszedłem na dół poświęcając się klasycznej fotografii ślubnej🙂

 

 

Ostatnie Wpisy